O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy ?

running

Witajcie na stronie Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Biegów Ulicznych "Nadmorscy Biegacze"! Jesteśmy grupą entuzjastów biegania z Kołobrzegu, którzy postanowili połączyć swoje siły i pasję, aby propagować bieganie w naszym pięknym mieście.

Naszym głównym celem jest nie tylko promowanie biegania na terenie Kołobrzegu, ale również budowanie społeczności biegowej, która będzie otwarta dla wszystkich. Bez względu na poziom doświadczenia czy tempa biegu wszyscy są mile widziani.

Stowarzyszenie "Nadmorscy Biegacze" powstało w listopadzie 2023 roku, z inicjatywy pasjonatów biegania, którzy sami aktywnie uczestniczą w wielu biegach. Znamy biegaczy, ich oczekiwania i potrzeby, dlatego postanowiliśmy założyć organizację, która będzie odpowiadała na te potrzeby i tworzyła wydarzenia na najwyższym poziomie.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zawsze chętnie wysłuchamy opinii wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu naszego Stowarzyszenia. Bez Waszej pasji, zaangażowania i pomysłów nie byłoby nas tu, gdzie jesteśmy. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na dobru kołobrzeskiego biegania, do współpracy i tworzenia razem historii "Nadmorskich Biegaczy". Razem biegniemy szybciej!

running